Kodanike Euroopa programm käis külas Raadio Kukul

5. detsembril kutsus Raadio Kuku saatejuht, Mari Roonemaa, Kodanike Euroopa programmi Avatud Eesti Fondi minutitesse. Vestlesime Kodanike Euroopa programmist, seda ees ootavatest uuendustest ning vabaühendustest ja rahvusvahelisest koostööst. Head kuulamist!

Haara võimalusest: rahvusvahelise koostöö konverents 6. detsembril Tallinnas

Konverentsile ootame kuulama ja kaasa lööma rahvusvahelist koostööd tegevaid, kuid ka koostööd alustavaid vabaühendusi ja asutusi. Konverentsil keskendume heade praktikate vahetamisele, kogemuste jagamisele ja uute praktiliste teadmiste saamisele. Loe edasi ja haara võimalustest kinni, kui soovid uusi teadmisi, jagada seniseid kogemusi ning leida uusi kontakte ja koostööpartnereid Eestist. 

Eesti taotlejate muljed Poolast: Leidsime uusi kontakte ja arendasime projektiideid

Kuressaare Edukontori, Eesti Instituudi, Eesti Filmi Instituudi, Tallinna Filmikooli ja Tartu Linnavalitsuse esindajad osalesid 9.-11. oktoobril Poolas Gdanskis toiminud seminaril "Making Waves 2018". Kontaktseminaril leidsid nad uusi kontakte, suurendasid võrgustikku ja leidsid projektiideedele koostööpartnereid.

Programmi uued taotlustähtajad aastatel 2019 ja 2020

Kodanike Euroopa programmis on järgmiseks kaheks aastaks toimunud muudatused. Varasema kahe taotlustähtaja asemel on kolm: 1 veebruar, 1. märts ja 1. september. Loe edasi, milliste meetmete projekte tähtaegadel esitada saab ja millistes ajavahemikes peavad projektid algama.

Arhiiv

Kodanike Euroopa uudiskirja arhiiv