Kodanike Euroopa programmi veebiseminar 14.08

MUUDATUS: seminar toimub 17. augustil kell 11.00-12.00. Kodanike Euroopa veebiseminari raames räägime programmi II voorust, partnerotsingutest ja partnerlusest ning kontaktseminarist ja teistest sügisesel toimuvatest sündmustest. 

Programmi 2018. aasta I vooru tulemused on selgunud

Kodanike Euroopa programmi 2018. aasta I vooru esitati Eestist 2 projekti Euroopa ajaloolise mälu meetmesse ja 4 projekti kodanikuühiskonna projektide meetmesse. Kahjuks esitatud projektid toetust ei saanud. Partneritena osalevad projektides 9 asutust, kellest üks kahes projektis ning lisaks on üks ühing reservis. Loe edasi, millised asutused toetust said ning kui palju projekte laekus ja rahuldati ning mis oli toetuse eraldamise protsentuaalsus. 

Partnerid ja head ideed Kodanike Euroopa Baltikumi seminarilt

29.-30. juunil tulid Eestist, Lätist ja Leedust kokku 20 osalejat leidmaks Balti riikide koostööks uusi partnereid. Lätis toimunud kahepäevase seminari jooksul vahetati ideid ja loodi kontakte ning saadi inspiratsiooni Cesise linnas toimunud LAMPA vestlusfestivalilt.

Taotluste vastuvõtmine 2018. aasta teiseks vooruks on avatud!

Kodanike Euroopa 2018. aasta teine taotluste vastu võtmise voor on avatud. Taotlusi saab esitada demokraatliku kaasatuse ja kodanikuosaluse tegevussuuna sõpruslinnade ja linnavõrgustike meetmesse. Taotluste esitamise tähtaeg on 3. september 2018 kell 12.00 CET aja järgi. Loe edasi, millised on vooru eesmärgid, kui pikalt kestvaid projekte toetatakse,  mis on maksimaalne toetuse suurus ning teistest olulistest tingimustest.

Arhiiv

Kodanike Euroopa uudiskirja arhiiv