9.märtsil kell 14.00-15.30 toimub kolme Euroopa Liidu programmi veebiseminar

Rahvusvahelisuse temaatika kõnetab sind? Soovid oma ühinguga teha rohkem rahvusvahelist koostööd, panustada poliitikaprotsessidesse, tahad leida loomemajandusvaldkonnas lisarahastust või hoopiski pakub sulle põnevust maailmas ringi rändamine vabatahtlikku tööd tehes? Märtsikuus toimuval veebiseminaril saad parema ülevaate, milline kolmest programmist - Kodanike Euroopa, Loov Euroopa ja Erasmus+: Euroopa Noored just sulle sobivaim on.

Kodanike Euroopa programmist taotlemise veebiseminar 9.02 kell 15.00 - 16.00

Otsisid oma ideedel rahastust ja leiad, et Kodanike Euroopa programm on sobilik. Soovid kuulata lisa meetme valimisest ning täpsemalt saada teada nii taotlemisest, vajalikest dokumentidest ja hindamise protsessist, aruandlusest?  Selle aasta esimene taotlemise tähtaeg, 1. märts, on kiirelt lähenemas, kuid veel on aega oma projekti idee läbi mõelda, häid partnereid kaasata ja taotlus teele panna.

10. ja 12. jaanuaril toimusid Euroopa Liidu programmide hommikukohvid

Aasta teisel nädalal Tallinnas ja Tartus toimunud hommikukohvidel said huvilised kuulda Kodanike Euroopa, Erasmus+: Euroopa Noored ja Loov Euroopa KULTUUR programmidest. Kasulikke soovitusi jagasid ja rahvusvahelist koostööd tegema inspireerisid edukad projektide eestvedajad ja partnerid.

2017. aasta teise vooru tulemused

2017. aasta teises voorus oli võimalik projekte esitada nii sõpruslinnade kui ka linnavõrgustike vooru. Sõpruslinnade vooru esitati üks projekt, mis toetust ei saanud. Partneritena osaletakse seitsmes projektis. Loe edasi.

Taotluste vastuvõtmine 2018. aasta esimeseks vooruks on avatud!

Kodanike Euroopa ajaloolise mälu, sõpruslinnade, linnavõrgustike ja kodanikuühiskonna projektide 2018. aasta esimesest vooru  meetmetest saavad taotleda rahastust kõik programmis abikõlblikud organisatsioonid. Taotluste esitamise tähtaeg on 1. märts 2018 kell 12.00 CET aja järgi.

Arhiiv

Kodanike Euroopa uudiskirja arhiiv