Kodanike Euroopa 15.02 veebiseminar. Registreeru kuulama!

Kutsume kõiki rahvusvahelise koostöö projektide tegemisest huvitatuid 15. veebruaril osalema Kodanike Euroopa aasta esimesel veebiseminaril. Veebiseminar toimub kl 14.00-15.00 ning osaleda saab igal pool, kuhu ulatub internet!

Kodanike Euroopa programmi sündmused 2019. aastal

Kodanike Euroopa programmi tutvustame läbi aasta kontaktpunkti poolt korraldatud sündmustel. Samuti võtame osa üritustest, kuhu koordinaatorit programmist rääkima kutsutakse. 2019. aastal korraldame 15 sündmust, millest kolm on rahvusvahelised kontaktseminarid, mis toimuvad väljaspool Eestit. Loe edasi, millal ja kus programmist rohkem kuulda saab.

Linnade ja Valdade päevad 2019

12.-13. veebruaril toimuvad Tallinnas 15. Linnade ja Valdade Päevad. Kodanike Euroopale ja Kodanikuühiskonna Sihtkapitalile on see viimasel paaril aastal olnud suurepärane võimalus tutvustada rahvusvahelise koostöö võimalusi ka tavapärasest sihtrühmast laiemale ringile.

Programmi 2018. aasta taotlusvoorude tulemused

Kodanike Euroopa programmi esitati 2018. aastal Eestist 2 projekti Euroopa ajaloolise mälu meetmesse ja 4 projekti kodanikuühiskonna projektide meetmesse. Kahjuks esitatud projektid toetust ei saanud. Partneritena osalevad projektides 14 asutust, kellest üks kahes projektis. Loe edasi, millised asutused toetust said, palju projekte laekus ja rahuldati ning mis oli toetuse eraldamise protsentuaalsus.

Otsid Kodanike Euroopa projekti partnereid? Soovid ise partnerina osaleda? Vaata siia!

Kodanike Euroopa programmi kaks järgmist taotlustähtaega on 1. veebruaril ja 1. märtsil kell 13.00 Eesti aja järgi (CET 12.00). Voorude raames on võimalik esitada projekte või osaleda partnerina Euroopa ajaloolise mälu, sõpruslinnade ja linnade võrgustike meetmetes. Loe edasi, kuidas leida ja kandideerida huvipakkuva rahvusvahelisse projekti partneriks või otsida partnerit oma projekti tegevustesse.

Arhiiv

Kodanike Euroopa uudiskirja arhiiv