Kommenteeri

2020. aasta taotlusvoorud on avatud!

Kodanike Euroopa programmiperioodi kolm viimast taotlustähtaega on 4. veebruar, 3. märts ja 1. september. Ajaloolise mälu, sõpruslinnade, linnade võrgustike ja kodanikuühiskonna projektide taotlusvormid on allalaetavad ja täidetavad. Loe edasi ja saa teada, milliseid projekte tähtaegadeks oodatakse.


Rahastusprogramm toetab ettevõtmisi, mis toetavad meie ajaloolist mälu ja teadmisi ühistest väärtustest või aitavad meil osaleda Euroopa Liidu teemades.


Kodanike Euroopa rahastusprogramm toetab projekte, mida tehakse rahvusvaheliselt koostöös mitme riigi partneritega. Korraldada saab seminare, konverentse, avalikke arutelusid ja näituseid. Samuti sobib viia läbi teadusuuringuid ning kasutada mitteformaalse hariduse meetodeid.

Meetmete 2014-2020 programmiperioodi viimased taotlustähtaajad on:

  • Ajalooline mälu   4. veebruar 2020
  • Sõpruslinnad - 4. veebruar 2020
  • Linnade võrgustikud - 3. märts 2020 ja 1. september 2020
  • Kodanikuühiskonna projektid - 1. september 2020.
kell 18.00 Eesti aja järgi

Programmi eesmärkide ja prioriteetidega ning suundade ja meetmetega, saab põhjalikumalt tutvuda veebilehe alajaotusest "Toetused" ja taotlemine on lahti kirjeldatud alajaotuses "Taotlemine".

Enne taotluse täitma asumist tasub tutvuda nii programmijuhendi (est, eng) ja 2020. aasta prioriteetidega kui ka korduma kippuvate küsimustega. Partnerotsingud leiad siit.

Edukat taotlemist ja sujuvat projektide kirjutamist! 

Lisa kommentaar

Email again: