Kommenteeri

9. juunil toimub Tallinnas konverents „Kultuuridevaheline haridus - eile, täna ja homme…“ ja Kodanike Euroopa programmi tutvustamine

9. juunil 2017 toimub projekti EUROMED Education Without Borders (www.euromed.sscw.ee) raames rahvusvaheline konverents „Kultuuridevaheline haridus - eile, täna ja homme…“, mille raames tutvustame põgustalt Kodanike Euroopa programmi võimalusi ja kogemusi rahvusvahelise koostöö tegemisel.

Konverents on kõrgetasemeline üritus, mis toob kokku praktikud (hariduse, kultuuri ja noorsootöö valdkonnast), poliitikakujundajad, meedia ja rahvusvahelised doonorid, mõlemast regioonist, et ühiselt arutada regiooni pakilisemaid probleeme püsivate muudatuste teel. Konverents on ka koht kus tutvustame projekti tulemusi laiemas ringis.

Lae alla konverentsi programm ja registreeri sündmusele http://euromed.sscw.ee/registration/.

Projekti „Euromed: Education without borders“ eesmärk on julgustada loovaid lahendusi ja edendada kultuuridevahelist haridust Euro-Vahemere regiooni noorte seas, et suurendada piiride ülest kommunikatsiooni ja ehitada usaldust ning motiveerida noori võtma juhtrolli regiooni arengus ning teadvustada kultuuride ülese koostöö kasulikkust, sest meil on ühised eesmärgid ja ühine tulevik. 

Projekti viiakse ellu Euroopa ja araabia riikide omavahelises koostöös ja seda rahastavad Anna Lindh Foundation, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Kultuuriministeerium, Tallink Grupp ja teised.

Lisa kommentaar

Email again: