Kommenteeri

Avatud Eesti Fondi Euroopa Liidu teemaline arutelu Arvamusfestivalil. Loe ja vaata!

Avatud Eesti Fond osaleb partnerina Kodanike Euroopa programmi projektis, mille raames korraldatakse lisaks Eesti Arvamusfestivalil toimunud diskussioonile sarnased arutelud ka Läti, Leedu ja Belgia demokraatiafestivalidel. Arvamusfestivalil toimunud ingliskeelne arutelu keskendus noortele, Euroopale ja eesseisvatele muutlikele aegadele. Arutelu kohta saab lugeda kokkuvõtet ja vaadata täispikkuses videot.
Projekti eesmärk on tagada alt üles suunatud koostöö kodanike ja poliitikakujundajate vahel, ergutada inimeste huvi Euroopa Liidu poliitikate vastu ja tugevdada lugupidava avaliku arutelu traditsiooni. Tihedam koostöö Euroopa demokraatiafestivalide korraldajate vahel võimaldab heita värske pilk festivalide arutelu sisule ja süvendada nende Euroopa mõõdet.


AEFi korraldatud ingliskeelset noortele, Euroopale ja eesseisvatele muutlikele aegadele pühendatud arutelu lühikest kokkuvõtet loe SIIT ja paremaks sisseelamiseks võid vaadata ka täispikkuses videot, mille leiab SIIT.Vaata ka valminud ingliskeelsest videost, miks sellised festivalid inimestele korda lähevad.

Kogu projekti ja toimunud debatti toetas Euroopa Komisjoni Kodanike Euroopa ehk Europe for Citizens programm.
 

Lisa kommentaar

Email again: