Kommenteeri

Osale 29.-30.06 Lätis toimuval võrgustumisseminaril "Baltics Networking Brunch" 

Balti riikidest partnereid otsivad organisatsioonid ja omavalitsused on oodatud võtma osa Baltics Networking Brunch seminarilt, et luua sidemeid Läti ja Leeduga, arutleda projektiideede üle ja saada parem ülevaade Kodanike Euroopa programmist.
Kodanike Euroopa programmi poolt käivitatud Baltics Networking Brunch toimub teist aastat ning seminari idee on toetada koostööpartnerite leidmist Balti riikidest ja ühildada sündmus inspiratsiooni ammutamiseks Lätis toimuva vestlusfestivaliga Sarunu festivāls LAMPA 2018​.

Osalemine tasub kindlasti ära, kui oled huvitatud rahvusvahelise koostöö tegemisest, kuid soovid tuge projektiideede või Leedust ja Lätist partnerite leidmisel ning tahad omada paremat ülevaadet Kodanike Euroopa programmist.

Foto: 2017. aastal Paides Arvamusfestivali aegu toimunud Brunch

MIS?
Põhjalik informatsioon sündmuse info ja päevakava on allalaetavas kutses. Informatsioon ja seminar on inglise keeles.

KELLELE?
Vabaühendused, linnad, kohalikud omavalitsused ja liidud, ohvrite-/ mälu-/ kultuuri-/ noorte-/ haridus-/ teadusorganisatsioonid Eestist, Lätist ja Leedust.

KUIDAS?
1) Vabanenud on kaks kohta. Osalemiseks kirjuta evelyn@kysk.ee ja kinnituse korral täida registreerimise vorm esimesel võimalusel.

2) Osalustasu on 25 eurot. Ürituse raames on kaetud 29. juuni õhtusöök ning 30. juuni hommikusöök ja lõuna. Samuti majutus ja edasi-tagasi transport algusega Tallinnast.

3) Eestist kutsutakse kuni 5 osalejat, kes valitakse välja taotlusvormi alusel, arvestades üritusest osavõtjate profiile ning huvisid. 

Tule Baltics Networking Brunch seminarile, leia partnerid ja loo oma järgmine rahvusvaheline projekt!

*Küsimuste korral võta ühendust Kodanike Euroopa koordinaatoriga: Evelyn Valtin, evelyn@kysk.ee, mob 513 3656

Lisa kommentaar

Email again: