Kommenteeri

Eelinfo: Kodanike Euroopa Balti riikide kontaktseminar toimub 6.-8.09 Leedus

Kodanike Euroopa programmi poolt käivitatud Baltics Networking Brunch nimeline kontaktseminar toimub kolmandat aastat. Seminari idee on toetada koostööpartnerite leidmist Balti riikidest ja ühildada sündmus inspiratsiooni ammutamiseks ühe Baltimaades toimuva temaatilise festivaliga - seekord Leedus toimuva BUTENT vestlusfestivaliga.

Märtsikuus said programmi Eesti, Läti ja Leedu koordinaatorid kokku, et Riias toimunud kontaktseminari planeerimiskoosolekul osalejatele mitmekesine ja põnev kava kokku panna ning korralduslikud nüansid läbi arutada.

Foto: planeerimiskoosolek 2019

Eesti delegaatidega alustame sõitu reedel, 6. septembri hommikul. Riias teeme mõnetunnise peatuse, et veidi jalgu sirutada ja ühiselt lõunatada. Peale lõunat jätkame juba koos lätlastega sõitu Leedu, Birštonase suunal, et kella kuueks õhtul kohale jõuda. 

Tutvuste loomise ja esmaste jutuajamistega saame algust teha juba bussis, kuid esimese päeva õhtupoolikul ootab ees ühine õhtusöök ja õhtune programm, kus saab tutvuda kõigi delegaatidega.

Teise päeva hommikul alustame üheskoos Kodanike Euroopa programmi sisuliste teemadega ja projektiideede lähema tutvustamisega ning grupitöödega. Pärastlõunal on aega festivali inglis- ja venekeelseid arutelusid kuulata ja kaasa mõelda. Õhtul alustame koos lätlastega sõitu Riia poole, kus öö veedame. 

Kolmanda päeva hommikul külastame temaatilisi muuseume ja asukohti ning peale lõunasööki asume teele Eestimaa suunas. Tallinnasse jõuame hiljemalt kella seitsmeks.


Täpsema ajakava avaldame ja kandideerimise sündmusele avame juba juunikuu alguses! Jää ootele!

Lisa kommentaar

Email again: