Kommenteeri

11. augustil toimus esimene Baltics Networking Brunch

11. augustil toimus Paides esimene Kodanike Euroopa programmi poolt käivitatud Baltics Networking Brunch. Seminari kandvaks ideeks on toetada koostööpartnerite leidmist Balti riikidest ja ühildada sündmus inspiratsiooni ammutamiseks Arvamusfestivali toimumisega.
Esimesel sellelaadsel sündmusel osales kahekümne organisatsiooni esindajad Eestist, Lätist ja Leedust. Sündmus sai alguse täistaimset toitu nautides seminari päevakava ja programmi ülevaadet kuulates. Seejärel tutvusid osalejad omavahel grupiarutelude käigus ning jagasid aktiivselt projektide ideid. Seminari lõpus oli kõigil võimalik kontakte luua ka laiemas ringis ja suunduda edasi Arvamusfestivalile.

Osalejate poolt kohapeal jagatud tagasiside järgi leidis nii mõnigi oma ühingule reaalse partneri või projekti, millesse kaasalöömise plaanegi juba arutati. Teised laiendasid kontaktide võrgustikku, kogusid ideid ja jagasid omi kogemusi.
Kodanike Euroopa programmi Eesti, Läti ja Leedu koordinaatorid ning moderaator on tänulikud kõikidele osalejatele aktiivse osaluse ja panuse eest! Loodame, et juba järgmisel aastal toimub järgmine BNB seminar ning siis juba veelgi paremini ja suuremas seltskonnas.

Kodanike Euroopa programmi tutvustav esitlus on võimalik laadida alla siit.

Lisa kommentaar

Email again: