Kommenteeri

Euroopa Liidu programmid kutsuvad jaanuarikuus taas hommikukohvile

10. jaanuaril Tallinnas ja 12. jaanuaril Tartus toimuvatel hommikukohvidel räägime sellest, mida Kodanike Euroopa, Erasmus+: Euroopa Noored ja Loov Euroopa KULTUUR programmidest 2018. aastal oodata on. Jagame infot taotlemisest, muudatustest, tähtaegadest ja eesolevatest sündmustest ning oma kogemustest räägivad ka edukad projektide elluviijad.

Tallinnas ootame Sind Euroopa Liidu Majas (Rävala puiestee 2) ja
Tartus Dorpat Hotell ja Konverentsikeskuse Petersoni saalis (Turu 2, TASKU)

Registreeri end siin!


Ajakava mõlemas linnas:

09.30 - 10.00    Kogunemine: suupisted ja registreerimine
10.00 - 11.00    Kolme programmi uudised ja 2018. aasta plaanid
11.00 - 11.45    Kogemusi jagavad edukad toetusesaajad
11.45 - 12.00    Vaba kava, küsimused

Kodanike Euroopa programmis osalemise räägib Tartus Marika Post Valga linnavalitsusest, kes on olnud eestvedaja Kodanike Euroopa projektis. Tallinnas tutvustab programmis partnerina projektis osalemise kogemust MTÜ Töötuba ratastel vedur Veronika Nuter. 

Loov Euroopa programmis osalemisest räägib Tartus Helen Kästik, kes veab programmist toetust saanud projekti, mis tegeleb käsitöö ja selle õpetamise digitaliseerimisega. Tallinnas vahendab oma kogemusi juhtpartner olemisest Yvelin Karu, kes juhib Eesti Kooriühingu projekti “Sing Outside The Box”

Millega kolm EL programmid tegelevad?

Kodanike Euroopa programmist toetatakse projekte, mis edendavad kodanike ühiskondlikku aktiivsust ja osalemist demokraatlikes protsessides või suurendavad teadlikkust Euroopa ajaloolisest mälust. Taotlejateks vabaühendused, omavalitsused ja avalik-õiguslikud organisatsioonid.

Erasmus+: Euroopa Noored programm toetab noorte ja noorsootöötajate õpirännet, rahvusvahelist vabatahtlikku tööd, noorsootöö kvaliteedi arendamist ja noortevaldkonna poliitikate kujundamist. Taotleda saavad noortegrupid, MTÜ-d ja SA-d, avalik-õiguslikud juriidilised isikud (nt kool, noortekeskus) ja ettevõtted (piiratud võimalused).

Loov Euroopa Kultuuriprogramm toetab rahvusvahelist koostööd kultuuri ja loomemajanduse valdkonnas ja kirjandustõlkeid. Taotleda saavad kõik juriidilised isikud, kes nendes valdkondades on tegutsenud vähemalt 2 aastat.
Rõõmsa kohtumiseni!

Lisainfo:

Evelyn Valtin, Kodanike Euroopa, evelyn@kysk.ee, +372 513 3656

Regina Rähn, Erasmus+: Euroopa Noored, regina.rahn@archimedes.ee, +372 699 6493

Grete Kodi, Loov Euroopa, grete@looveuroopa.ee, +372 588 56622 

Lisa kommentaar

Email again: