Kommenteeri

Kodanike Euroopa ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu programmide hommikukohv Tallinnas 22.01.19

22. jaanuari hommikukohvi seminaril Tallinnas räägime, mida Kodanike Euroopa ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu programmidest 2019. aastal oodata on. Jagame infot taotlemisest, muudatustest, tähtaegadest ja eesolevatest sündmustest ning oma kogemustest räägivad ka edukad projektide elluviijad.

22.01.2019 kell 9.30-12.00 toimub Euroopa Liidu Majas (Rävala 4/ Laikmaa 15) hommikukohvi seminar, kus räägime Kodanike Euroopa rahastusprogrammi võimalustest ning Põhjamaade Ministrite Nõukogu MTÜde toetusprogrammidest, Kultuuriprogrammidest ja Avaliku halduse mobiilsusprogrammist.

Saab kuulda olulist infot taotlemisest, muudatustest, tähtaegadest ja eesolevatest sündmustest. Paneeldiskussioonis räägivad oma kogemustest edukad projektide elluviijad.


Ajakava:

 09.30 - 10.00 Kogunemine: suupisted ja registreerimine
 10.00 - 11.00 Programmide uudised ja 2019. aasta plaanid
 11.00 - 12.00 Kogemusi jagavad edukad toetusesaajad
 12.00 - 12.15 Vaba kava, küsimused

 
Kodanike Euroopa  Euroopa ajaloolise mälu meetmest toetust saanud projektidest "The Great Escape" and the "Shetland bus" - two sides of the coin that shaped the 1951 UN Convention on Refugees“ räägib Eesti sõjamuuseumi strateegianõunik Patrick Rang.

Põhjamaade Ministrite Nõukogu avaliku halduse mobiilsusprogrammist toetust saanud projektist „Teadmiste ja kogemuste jagamine liikluse korraldamisel“ räägib Mari-Liis Sepp Transpordiametist. Projektist „Õppevisiit sotsiaalteenuste kvaliteedi tõstmiseks Tallinnas“ räägib Aire Johanson Sotsiaal- ja Tervishoiuametist. 

Põhja-ja Baltimaade MTÜ-de programm programmi projekti tutvustab Epp Vodja Sihtasutusest Junior Achievement.Millega programmid tegelevad?

Kodanike Euroopa programmist toetatakse projekte, mis edendavad kodanike ühiskondlikku aktiivsust ja osalemist demokraatlikes protsessides või suurendavad teadlikkust Euroopa ajaloolisest mälust. Taotlejateks vabaühendused, omavalitsused ja avalik-õiguslikud organisatsioonid.

Põhjamaade Ministrite Nõukogu MTÜde toetusprogrammidest, kultuuriprogrammidest ja Avaliku halduse mobiilsusprogrammist loe lähemalt siit.

Registreeri end siin! 

Lisainfo:

  • Evelyn Valtin, Kodanike Euroopa, evelyn@kysk.ee, +372 513 3656
  • Madis Kanarbik, Avaliku halduse mobiilsusprogramm, Madis.Kanarbik@norden.ee,  50 46 570
  • Andra Heinat,  Kultuuriprogrammid, andra.heinat@norden.ee, 627 3100 
  • Merle Kuusk, Kultuuriprogrammid, MTÜde toetusprogrammid, merle.kuusk@norden.ee,  627 31 05


Lisa kommentaar

Email again: