Kommenteeri

Kodanike Euroopa programmi tutvustamise veebiseminar 5. juulil kell 11.00

Kodanike Euroopa programmi raames on avatud käesoleva aasta teine taotlusvoor, mille fookus on seatud sõpruslinnade ja linnavõrgustike meetmete projektidele. Taotluste esitamise tähtaeg on 1. september 2017.
5. juulil toimuv veebiseminar on sisu poolest juunis toimunud programmi ja avatud vooru tutvustamise kordus otse-eetris. Seminari raames räägime programmi eesmärkidest, kandideerima sobivatest asutustest, taotlemisprotsessist ja hindamisest. Samuti selgitame, millised võimalused on eelkõige vabaühendustele ja omavalitsustele avatud taotlusvooru raames ning kust leida oma projektile rahvusvahelisi partnereid või tutvuda projektidega, milles ise partnerina osaleda. Tutvustame ka 18. - 20. oktoobril Riias toimuvat Balti- ja Põhjamaade koostööpartnerite leidmise kontaktseminari. 

5. juuli kell 11.00 - 12.00

Ajakava:
11.05 - 11.30     Programmi ja avatud vooru tutvustamine
11.30 - 11.40     Kontaktseminari tutvustamine
11.40 - 12.00     Küsimused-vastused

Veebiseminaril osalemiseks palun registreeri siin.

Registreerimise järel saadetakse automaatselt unikaalne link veebiseminarile. Seminarile eelnevalt saadame meeldetuletuse ja osalemise juhised.


Kodanike Euroopa programmist toetatakse projekte, mis edendavad kodanike ühiskondlikku aktiivsust ja osalemist demokraatlikes protsessides või suurendavad teadlikkust Euroopa ajaloolisest mälust. Taotlejateks vabaühendused, omavalitsused ja avalik-õiguslikud organisatsioonid.

Kodanike Euroopa
Evelyn Valtin
evelyn@kysk.ee
5133 656


Lisa kommentaar

Email again: