Kommenteeri

Kodanike Euroopa programmist taotlemise veebiseminar 9.02 kell 15.00 - 16.00

Otsisid oma ideedel rahastust ja leiad, et Kodanike Euroopa programm on sobilik. Soovid kuulata lisa meetme valimisest ning täpsemalt saada teada nii taotlemisest, vajalikest dokumentidest ja hindamise protsessist, aruandlusest?  Selle aasta esimene taotlemise tähtaeg, 1. märts, on kiirelt lähenemas, kuid veel on aega oma projekti idee läbi mõelda, häid partnereid kaasata ja taotlus teele panna.Reedel, 9. veebruaril, kell 15.00 - 16.00 toimub veebiseminar puudutamaks eelkõige taotlemisega seotud teemasid, kuid põgusalt tutvustame ka programmi eesmärke ja prioriteete. Enne seminari saadetult ja seminari ajal on oodatud ka muud programmiga seotud küsimused.

Veebiseminaril osalemiseks palun registreeri siin

Registreerimise järel saadetakse automaatselt unikaalne link veebiseminarile. Seminarile eelnevalt saadame meeldetuletuse ja osalemise juhised.

Kodanike Euroopa programmist toetatakse projekte, mis edendavad kodanike ühiskondlikku aktiivsust ja osalemist demokraatlikes protsessides või suurendavad teadlikkust Euroopa ajaloolisest mälust. Taotlejateks vabaühendused, omavalitsused ja avalik-õiguslikud organisatsioonid.

Lisa kommentaar

Email again: