Kommenteeri

Kodanike Euroopa programm SALTO PI Erasmus+ projektilaboris 30.08

Kodanike Euroopa koordinaator tutvustab programmi SA Archimedes struktuuriüksuse SALTO PI poolt 28.-30. augustil noortele ja noorsootöötajatele suunitletud projektilaboris. Euroopast ja mujalt riikidest 40 noorsootöötajat ja noorte esindajat kokku toova projektilabori peamine eesmärk on tutvustada osalejatele Media & Information Literacy & Critical Thinking kontseptsiooni ja partimaid praktikaid.

SA Archimedes struktuuriüksus SALTO PI, mis tegeleb noorte, noorsootöötajate ja noortevaldkonna arengu toetamisega ning rahvusvahelise koostöö edendamisega, korraldab 28.-30.08 Erasmus+ projektilabori, mis toob kokku 40 noorsootöötajat ja noorte esindajat erinevatest riikidest (peamiselt Euroopast, kuid ka väljast poolt).

Projektilabori eesmärk on tutvustada osalejatele Media & Information Literacy & Critical Thinking kontseptsiooni, parimaid praktikaid ning koos töötada ka välja ka projektid, mis on praegusel ajal kriitilisematele teemadele suunitletud ning millele osalejad saavad küsida toetust erinevatest Euroopa fondidest.

30. augustil  tutvustavad Euroopa tasemel rahastusvõimalusi teiste seas ka Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpus.  

Lisa kommentaar

Email again: