Kommenteeri

Kodanike Euroopa tutvustamine Viljandis 14.09 ja Narvas 19.09 

Septembrikuus tutvustame Kodanike Euroopa programmi sündmustel, mis toimuvad 14.09 algusega kell 13:30 Viljandis ja 19.09 algusega 12:00 Narvas (vene keeles). Tutvustame Kodanike Euroopa programmi eesmärke ja tegevussuundi, märgime ära järgmised tähtajad ja sündmused ning lisaks saab ülevaate Kodanikuühiskonna Sihtkapitali rahvusvahelise koostöösuuna konkurssidest.

14. septembril kell 13.30 Viljandi Linnaraamatukogu galeriis toimuv Viljandimaa Arenduskeskusese poolt korraldatav sündmus saab alguse kohaliku omaalgatuse programmi* (KOP) tutvustamisega, millele järgneb põgus ülevaade turvalisuse teemadel. Kodanike Euroopa programmi tutvustus on seminari teises pooles. Lisainfo ja sündmusele registreerimine siin

19. septembril kell 12.00 toimub Narvas SA Ida-Viru Ettevõtluskeskuse ja Narva Europe Directi Teabekeskuse infopäev, kus tutvustatakse erinevaid rahastusprogrammide võimalusi. Seminar ja sh ka ülevaade Kodanike Euroopa programmist on vene keeles. Lisainfo ja viite registreerimise vormile leiab Facebooki sündmuse alt.

* Kohaliku omaalgatuse programmi eesmärk on tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimine ja püsimine. Programmist saab taotleda toetusi kahest erinevast meetmest: kogukonna areng ning elukeskkonna ja kogukonnateenuste arendamine.

Lisa kommentaar

Email again: