Kommenteeri

Kodanike ja Loov Euroopa programmide veebiseminar 29.08

Otsid oma ideele rahastust? Milline Euroopa Liidu poolt pakutav programm Sulle sobiks? Milliseid võimalusi pakub vabaühendustele ja omavalitsustele Kodanike Euroopa programm? Võib-olla sobib Sinu idee hoopis Loov Euroopa kultuurikoostöö taotlusvooru või soovid toetust kirjanduse tõlkimiseks? Loe edasi.
Seminari raames räägime programmide eesmärkidest, kandideerima sobivatest asutustest, taotlemisprotsessist ja hindamisest ning kust leida oma projektile rahvusvahelisi partnereid või tutvuda projektidega, milles ise partnerina osaleda. Kodanike Euroopa tutvustab 18. - 20. oktoobril Riias toimuvat Läänemeremaade koostööpartnerite leidmise kontaktseminari.


Veebiseminar toimub 29. augustil kell 14.00 - 15.00

Ajakava:
14.00 - 14.20     Evelyn Valtin, programmi „Kodanike Euroopa“ koordinaator
14.20 - 14.40     Grete Kodi, programmi „Loov Euroopa Kultuur“ taotluste ekspert
14.40 - 15.00     Küsimused-vastused

Veebiseminaril osalemiseks palun registreeri siin.

Registreerimise järel saadetakse automaatselt unikaalne link veebiseminarile. Seminarile eelnevalt saadame meeldetuletuse ja osalemise juhised.Kodanike Euroopa programmist toetatakse projekte, mis edendavad kodanike ühiskondlikku aktiivsust ja osalemist demokraatlikes protsessides või suurendavad teadlikkust Euroopa ajaloolisest mälust. Taotlejateks vabaühendused, omavalitsused ja avalik-õiguslikud organisatsioonid.

Loov Euroopa Kultuuriprogramm toetab rahvusvahelist koostööd kultuuri ja loomemajanduse valdkonnas ja kirjandustõlkeid. Taotleda saavad kõik juriidilised isikud, kes nendes valdkondades on tegutsenud vähemalt 2 aastat.


Rõõmsa kohtumiseni!

Kodanike Euroopa
Evelyn Valtin
evelyn@kysk.ee
5133 656

Loov Euroopa Kultuur
Grete Kodi
Grete@looveuroopa.ee
5885 6622


Lisa kommentaar

Email again: