Kommenteeri

Kohtu 20. mail Haapsalus Kodanike Euroopa ja Interreg Kesk-Läänemere programmide koordinaatoritega

20. mail on rahvusvahelise koostöö huvilistel võimalus Haapsalus kohtuda Kodanike Euroopa ja Interreg Kesk-Läänemere programmide koordinaatoritega. Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledžis toimuval seminaril saab kuulda mõlemast programmist ja järgmisetest taotlusvoorudest. Kogemustest räägivad ja soovitusi jagavad programmidest toetust saanud projektide elluviijad. Tule kohale, kuula ja küsi juurde!
Kas Sul on mõni idee või mure, millele oleks kas rahvusvahelise või piiriülese koostöö abil võimalik lahendus leida?

20. mail kell 9:45-12:00 toimub Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledžis infohommik, kus rahvusvahelise ja piiriülese koostöö huvilistel on võimalus kohtuda Kodanike Euroopa ja Kesk-Läänemere programmide koordinaatoritega. Seminaril saab kuulda mõlemast programmist ja järgmistest taotlusvoorudest. Kogemustest räägivad ja soovitusi jagavad programmidest toetust saanud projektide elluviijad.

Infohommiku ajakava

09:45 Saabumine ja tervitussuupisted
10:00 Seminari tutvustus
10:15 Programmide tutvustused
11:00 Projektide kogemused
11:40 Seminari kokkuvõte ja küsimused
12:00 Seminari lõpp

Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži aadress on Lihula mnt 12.

Registreeri infohommikule SIIN.


Kesk-Läänemere programm 

Euroopa Regionaalarengu Fondi poolt rahastatav Kesk-Läänemere programm 2014-2020 toetab piiriüleseid koostööprojekte, mis hõlmavad endas Soome, Rootsi, Läti ja Eesti partnereid, kelle eesmärgiks on koostöös heade naabritega midagi piirkonna heaks ära teha. Loe lähemalt programmi ja peatselt avatava taotlusvooru kohta siit.


Kodanike Euroopa programm

Kodanike Euroopa rahastusprogramm on mõeldud Euroopa Liidu kodanike kaasamiseks ning ühiste arusaamade kujundamiseks Euroopa Liidu ajaloost, väärtustest ja kultuurilisest rikkusest. Kodanike Euroopa kontaktpunkt asub SA Kodanikuühiskonna Sihtkapitali juures, mis toetab vabaühenduste arengut eesmärgiga tõsta Eesti ühenduste suutlikkust ja soodustada kodanikuaktiivsust. Loe lähemalt programmi ja peatselt avatava taotlusvooru kohta siit.


Lisainfo
Kodanike Euroopa programm, Evelyn Valtin, evelyn@kysk.ee, 5133 656
Kesk-Läänemere programm 2014-2020, Ingel Türk, ingel.tyrk@rtk.ee, 5694 4985

Lisa kommentaar

Email again: