Kommenteeri

KÜSK kutsub Sind 18. novembril Eesti Rahva Muuseumisse Kogemuspäevale!

KÜSKi Kogemuspäeval räägime Kodanike Euroopa projektidest ja rahvusvahelisest koostööstKirjuta artikli sissejuhatus siia
Kodumaa mured on teada-tuntud, aga mis erutab vabaühendusi mujal maailmas?
Miks mind peaks üldse huvitama muu maailm – kas ma vastutan millegi eest?
Kas minust on kasu ka oma kapsamaast kaugemal?
Kuidas ma päriselt maailma muudan?
  
Neile ja paljudele teistele küsimustele ühiselt vastuste leidmiseks kutsume 18. novembril kõiki vabaühendusi, avaliku sektori esindajad, erinevad koostööpartnerid ja muidu aktiivseid kodanikke vastvalminud Eesti Rahva Muuseumisse KÜSKi neljandale Kogemuspäevale. Jagame taas omavahel kogemusi, õpime teiste tegemistest ja aitame mõtestada üksteise toimetusi laia maailma ja rahvusvahelise koostöö kontekstis.

Kogemuspäevale saad end registreerida siin.

KÜSKi Kogemuspäevadele omaselt sisustame selle rohke inspiratsiooniga, kasulike numbrite ja faktidega, vestlusringi ja mis kõige tähtsam - meilt toetust saanud ühingute õpetlike kogemustega. Lubame igale osalejale midagi uut ja huvitavat! Loomulikult saab ka uue ERMiga väikse tutvuse teha.

Mis täpsemalt ees ootab ja kes meiega inspiratsiooni ja kogemusi hakkavad jagama, vaata päevakavast.

Päeva veab Vabatahtlike Värava toimetaja ja suurte kogemustega rahvusvahelise koostöö juht Anu Viltrop.

Kogemusi hakkame ERMis jagama Jakob Hurda saalis. Kohale jõudmise ja parkimisega aitab sind ERMi koduleht. Põhjaeestipoolsemale rahvale pakume võimalust liituda meie Kogemuspäeva bussiga, mis stardib Balti Jaamast, Nunne tänava alguse parklast ürituse hommikul kell 7.45. Tallinn-Tartu maanteel teeme ka nõudepeatusi. Eraldi läbisõiduga peatume vaid Paides. Kõikidest teelt peale võtmise soovidest palume teada anda end üritusele registreerides.

Soovijate olemasolul pakume terve päeva jooksul kõnede ja arutelude juurde ka viipekeelset sünkroontõlget. Sellest soovist palume kindlasti teada anda registreerimisel lisainfo kastis hiljemalt 14. novembriks.

Nagu ikka on nii Kogemuspäev ise, toitlustus ning bussisõit sinna ja tagasi kõigile tasuta.

Kes juba tulemas on, vaata siit.
 
Kohtumiseni 18. novembril!
  
Lisainfo: Kadri Sikk, kadri@kysk.ee , +372 5880 5240
Üritust rahastab Kodanike Euroopa programm ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.


Lisa kommentaar

Email again: