Kommenteeri

KUTSE 12.06 kell 14 - 15 toimuvale veebiseminarile ideede rahastusvõimalustest

Otsid oma ideele rahastust? Milline Euroopa Liidu poolt pakutav programm Sulle sobiks? Milliseid võimalusi pakub vabaühendustele ja omavalitsustele Kodanike Euroopa 1. septembri tähtajaga voor? Võib-olla sobib Sinu idee hoopis Loov Euroopa kultuurikoostöö taotlusvooru või soovid toetust kirjanduse tõlkimiseks?
Kodanike Euroopa ja Loov Euroopa pakutavate programmide kohta saad rohkem teada interneti vahendusel peetaval veebiseminaril


12. juunil kell 14.00 - 15.00

Ajakava:
14.00 - 14.20     Evelyn Valtin, programmi „Kodanike Euroopa“ koordinaator
14.20 - 14.40     Grete Kodi, programmi „Loov Euroopa Kultuur“ taotluste ekspert
14.40 - 15.00     Küsimused-vastused

Veebiseminaril osalemiseks palun registreeri siin.

Registreerunutele saadame paar päeva enne ürituse algust juhised ja viite veebiseminariga liitumise kohta.Kodanike Euroopa programmist toetatakse projekte, mis edendavad kodanike ühiskondlikku aktiivsust ja osalemist demokraatlikes protsessides või suurendavad teadlikkust Euroopa ajaloolisest mälust. Taotlejateks vabaühendused, omavalitsused ja avalik-õiguslikud organisatsioonid.

Loov Euroopa Kultuuriprogramm toetab rahvusvahelist koostööd kultuuri ja loomemajanduse valdkonnas ja kirjandustõlkeid. Taotleda saavad kõik juriidilised isikud, kes nendes valdkondades on tegutsenud vähemalt 2 aastat.
Rõõmsa kohtumiseni!

Kodanike Euroopa
Evelyn Valtin
evelyn@kysk.ee
5133 656

Loov Euroopa Kultuur
Grete Kodi
Grete@looveuroopa.ee
5885 6622

Lisa kommentaar

Email again: