Kommenteeri

KUTSE: Rahvusvahelise koostöö konverents 7.-8. detsembril Tallinnas

Millised võimalused on Euroopa Liidus rahvusvahelise koostöö tegemiseks? Kuidas teha tõhusamat rahvusvahelist koostööd? Soovid leida rahvusvahelise projekti jaoks koostööpartnerit Eestist ning jagada teistega seniseid koostöö kogemusi?

Neile ja teistele rahvusvahelise koostööga seotud küsimustele vastuse saamiseks kutsume 7.-8. detsembril avalik-õiguslike asutuste, kohalikke omavalitsuste ja vabaühenduste esindajad Tallink Spa & Conference Hotelli Kodanike Euroopa programmi rahvusvahelise koostöö teemalisele konverentsile. Saame uusi teadmisi, jagame oma kogemusi, õpime teistelt ja leiame koostööpartnereid Eestist.

Konverentsi sisustame kasulike teadmisega ning vestlustega nii Kodanike Euroopa kui ka teistest Euroopa  rahastusprogrammidest toetust saanute lugudega. Konverentsi jooksul on aega sündmustest osavõtvate Eesti asutuste esindajatega suhtlemiseks ja ka uute siseriiklike koostööpartnerite leidmiseks. Mis täpsemalt ees ootab, vaata päevakavast.

Ajakava

I päev

13.30 Saabumine, kerge lõuna ja tutvumine
14.30 Avakõned. Mari-Liis Dolenko, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, toetuste juht
14.50 Konverentsi tutvustus
15.00 Mis saab Euroopa Liidust ja mida see koostööle tähendab? Herman Kelomees, MTÜ Euroopa Maja
15.30 Rahastusprogrammi „Kodanike Euroopa“ tutvustus, Evelyn Valtin, Kodanike Euroopa programmi koordinaator
15.45 Kohvipaus
16.15 Töötuba „Tõhus rahvusvaheline koostöö“, Aune Lillemets, MTÜ Partnership for Active Learning, tegevjuht ja koolitaja
18.00 Päeva kokkuvõte
18.15 Vaba aeg ja jalutuskäik õhtusöögile
19.00 Õhtusöök ja kõned kohvik-restoranis Wabadus

II päev

09.00 Ühine bussisõit Kodanike Euroopa programmist toetust saanud Eesti sõjamuuseumisse – kindral Laidoneri muuseumisse
10.00 Muuseumi külastus giidiga
11.30 Kohvipaus
12.00 Rahvusvahelise koostöö ja fondidest taotlemise kogemus, Anu Viltrop, Eesti sõjamuuseum, projektijuht
13.00 Sõit kesklinna

Registreerimine on avatud kuni 4. detsembrini, kuid võimalus on vaid 30 osalejal. Registreerimine on lõppenud, sest kohad on täitunud.


Tallink Spa & Conference Hotelli, aadressiga Sadama 11a, kohale jõudmise ja parkimise juhised leiad siit. Konverentsi algus- ja lõpuaegade osas on arvestatud ka kaugemalt tulijate mugavusega. Õhtusöök toimub kohvik-restoranis Wabadus, aadressil Vabaduse väljak 10. Sõit Eesti sõjamuuseumi ja tagasi kesklinna toimub tellitud bussiga ühiselt.


Koolitaja tutvustus. Aune Lillemets, MTÜ Partnership for Active Learning, tegevjuht ja koolitaja. Aune on osalenud eripalgelistes rahvusvahelistes projektides (Erasmus+, Horizon 2020, Grundtvig, Leonardo da Vinci elukestva õppe programm jt). Ta on kogenud nii noorteorganisatsioonide, tehnoloogiaettevõtete, haridusorganisatsioonide kui ka sotsiaalsete ettevõtete koostöö häid ja halbu näiteid. Lisaks projektijuhtimisele on ta töötanud Erasmus+ programmis osalevate noorte nõustajana ning viinud kokku ettevõtteid üle- Euroopalise tugivõrgustiku Enterprise Europe Network raames.


Sündmus koos ööbimisega on tasuta, kõigile on ruumidesse ligipääs tagatud ja hoolitseme maitsva toidu eest.

Kohtumiseni juba 7. detsembril!


Lisainfo: Evelyn Valtin, evelyn@kysk.ee, 513 3656, Kodanike Euroopa programmi kontakt ja Kodanikuühiskonna Sihtkapitali rahvusvahelise koostöö koordinaator


Lisa kommentaar

Email again: