Kommenteeri

Kutsume Sind kolme EL rahastusprogrammi hommikukohvile Tartus ja Tallinnas

25. jaanuaril Tartus ja 26. jaanuaril Tallinnas toimuvatel hommikukohvidel räägime põgusalt kõigest sellest, mida Kodanike Euroopa, Erasmus+: Euroopa Noored ja Loov Euroopa KULTUUR programmidest sel aastal oodata on. Jagame infot taotlemisest, muudatustest, tähtaegadest ja eesolevatest sündmustest ning oma kogemustest räägivad ka edukad projektide elluviijad.
Tartus ootame Sind Loomemajanduskeskusesse (Kalevi 17, roheline maja) ja Tallinnas Kultuurikatla I korruse seminariruumi (Põhja pst 27a, sissepääs Arhitektuurikeskuse poolt).

Registreeri end siin!


Ajakava mõlemas linnas:

9.30 – 10.00       Kogunemine: suupisted ja registreerumine
10.00 - 10.30     Kolme programmi uudised ja 2017. plaanid
10.30 - 11.30     Kogemusi jagavad edukad toetusesaajad
11.30 – 12.00     Vaba kava, küsimused

Tartus jagab Kodanike Euroopa programmi kohta kogemusi Margit Säre Peipsi Koostöö Keskusest, kes on sel aastal partner lausa kahes KE projektis. Tallinnas tutvustab pikaaegse projektikirjutamise kogemusega Patrick Rang Sõjamuuseumi uut edukat ettevõtmist.

Kogemusi, mida õppida ja kõrva taha panna, tuleb palju!

Millega need kolm EL programmid tegelevad?

Kodanike Euroopa programmist toetatakse projekte, mis edendavad kodanike ühiskondlikku aktiivsust ja osalemist demokraatlikes protsessides või suurendavad teadlikkust Euroopa ajaloolisest mälust. Taotlejateks vabaühendused, omavalitsused ja avalik-õiguslikud organisatsioonid.

Erasmus+: Euroopa Noored programm toetab noorte ja noorsootöötajate õpirännet, rahvusvahelist vabatahtlikku tööd, noorsootöö kvaliteedi arendamist ja noortevaldkonna poliitikate kujundamist. Taotleda saavad noortegrupid, MTÜ-d ja SA-d, avalik-õiguslikud juriidilised isikud (nt kool, noortekeskus) ja ettevõtted (piiratud võimalused).

Loov Euroopa Kultuuriprogramm toetab rahvusvahelist koostööd kultuuri ja loomemajanduse valdkonnas ja kirjandustõlkeid. Taotleda saavad kõik juriidilised isikud, kes nendes valdkondades on tegutsenud vähemalt 2 aastat.
Rõõmsa kohtumiseni!

Lisainfo: Evelyn Valtin, Kodanike Euroopa koordinaator, evelyn@kysk.ee ja 513 3656

Lisa kommentaar

Email again: