Kommenteeri

9.-11.oktoobril toimub Poolas Gdanskis kuues Läänemeremaade kontaktseminar 

Kodanike Euroopa programmist huvitatud organisatsioonid ja kohalikud omavalitsused on oodatud osalema Läänemeremaade kontaktseminaril "Making Waves 2018", et luua sidemeid, arutleda projektiideede üle ning tutvuda taotlemisega.
Kontaktseminar toimub kuuendat aastat toetamaks Kodanike Euroopa programmis sobivaid ühinguid ja asutusi Euroopa tasandil koostöö tegemises, pakkudes neile sündmuse kaudu tuge rahvusvahelise projekti ellukutsumisel või sellest osa võtmisel ning projekti kirjutamisel.


MIS?
Sündmuse info, päevakava ja registreerimine toimub seminari veebikodu kaudu: www.balticseacontact.eu

KELLELE?
Vabaühingud, linnad, kohalikud omavalitsused ja liidud, ohvrite-/ mälu-/ kultuuri-/ noorte-/ haridus-/ teadusorganisatsioonid Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, Taanist, Poolast ja Saksamaalt.

KUIDAS?
1) Osalemiseks täida seminari veebikodu kaudu taotlusvorm. Seda saab teha 21. augustini 2018.
2) Osalustasu on 50€. Sündmuse raames on kaetud toitlustus sündmuse programmi ajal ning samuti majutus ja edasi-tagasi transport algusega Tallinnast.
3) Eestist kutsutakse 5 osalejat, kes valitakse välja taotlusvormi alusel, arvestades üritusest osavõtjate profiile ning huvisid. Osalejad kuulutatakse välja nädala jooksul peale tähtaega.

Tule Making Waves 2018 seminarile, leia partnerid ja loo oma järgmine rahvusvaheline projekt!

*Küsimuste korral võta ühendust Kodanike Euroopa koordinaatoriga: Evelyn Valtin, evelyn@kysk.ee, mob 513 3656.

Lisa kommentaar

Email again: