Kommenteeri

Leia uusi kontakte ja saa inspiratsiooni Baltics Networking Brunch'ilt

5. augustini on avatud registreerimine Baltics Networking Brunch seminarile, mis toimub 11. augustil algusega kell 11.00 Paides. Eesti potentsiaalsete koostööpartneritega ootab kohtumist juba rohkem kui kümme organisatsiooni Leedust ja Lätist. Loe edasi, kui soovid luua sidemeid Balti riikidega ja arutleda projektiideede üle ning täida lühike registreerimisvorm.
Kodanike Euroopa programmi poolt käivitatud Baltics Networking Brunch toimub esimest aastat ning seminari idee on toetada koostööpartnerite leidmist Balti riikidest ja ühildada sündmus inspiratsiooni ammutamiseks Arvamusfestivali toimumisega.

Osalemine tasub kindlasti ära, kui oled huvitatud rahvusvahelise koostöö tegemisest, kuid soovid tuge projektiideede või Leedust ja Lätist partnerite leidmisel ning tahad omada paremat ülevaadet Kodanike Euroopa programmist.

Pilt: Wabalinna maja

MIS?
Põhjalik informatsioon ürituse info, päevakava ja registreerimise kohta on kättesaadav veebilehe uudises http://kodanikeeuroopa.kysk.ee/uudised/use-the-opportunity-baltics-networking-brunch-at-11th-of-august-in-paide. Informatsioon ja seminar on ingliskeeles.

KELLELE?
Vabaühendused, linnad, kohalikud omavalitsused ja liidud, ohvrite-/ mälu-/ kultuuri-/ noorte-/ haridus-/ teadusorganisatsioonid Eestist, Lätist ja Leedust.

KUIDAS?
1) Osalemiseks täida eespool toodud veebilehe lingi kaudu taotlusvorm hiljemalt 5. augustil 2017.
2) Osalemine on tasuta. Ürituse raames pakume kergemat toitlustust. Transpordi sündmusele korraldab osaleja ise.
3) Eestist kutsutakse kuni 10 osalejat, kes valitakse välja taotlusvormi alusel, arvestades üritusest osavõtjate profiile ning huvisid. Osalejad kuulutatakse välja hiljemalt 7. augustil.

Tule Baltics Networking Brunch seminarile, leia partnerid ja loo oma järgmine rahvusvaheline projekt!

*Küsimuste korral võta ühendust Kodanike Euroopa koordinaatoriga: Evelyn Valtin, evelyn@kysk.ee, mob 513 3656

Lisa kommentaar

Email again: