Kommenteeri

Otsid Kodanike Euroopa projekti partnereid? Soovid ise partnerina osaleda? Vaata siia!

Kodanike Euroopa programmi kaks järgmist taotlustähtaega on 1. veebruaril ja 1. märtsil kell 13.00 Eesti aja järgi (CET 12.00). Voorude raames on võimalik esitada projekte või osaleda partnerina Euroopa ajaloolise mälu, sõpruslinnade ja linnade võrgustike meetmetes. Loe edasi, kuidas leida ja kandideerida huvipakkuva rahvusvahelisse projekti partneriks või otsida partnerit oma projekti tegevustesse.

Kodanike Euroopa programmi projektis partnerina osalemine annab hea võimaluse panustada asutusele olulisse teemavaldkonda, saada rahvusvahelise koostöö kogemust ja teadmisi programmist. Programmi veebilehe kaudu on saab tutvuda projektidega, millesse otsitakse kaasa lööma partnereid. Järgmisteks tähtaegadeks on ligi paarkümmend põnevat partnerotsingut nii Lätist, Bulgaariast, Horvaatiast ja Serbiast.


Juhul kui tunned huvi ja soovid kandideerida, siis juhindu järgmisest:
  1. Külasta Kodanike Euroopa partnerotsingute lehte ja tutvu üles laetud vormidega, mis on järjestatud meetmete järgi ning märgitud taotlejariigiga.
  2. Tutvu projektide sisuga ning huvi korral tee taotleva asutuse kohta interneti kaudu taustauuringut.
  3. Sobiva projekti või mitme leidmisel võta vormides toodud kontaktidel ühendust.
  4. Tutvusta oma asutust ning täpsusta üle taotleja poolt oodatavad tegevused, rahaline panus ja muud detailid.
  5. Loe läbi Kodanike Euroopa programmi juhend .
  6. Registreeri asutus osalusportaalis, et saada Participant Identification Number (PIC) ja kokkuleppe saavutamisel edasta see number taotlejale.

Partner ei pea omalt poolt taotlusvormi täitma ega muid dokumente edastama. Hindamise protsess võtab neli kuni kuus kuud aega ning positiivse otsuse korral saab projektidega alustada sama aasta juulist-septembrist sõltuvalt meetmest.


Tutvu partnerotsingutega esimesel võimalusel, et jõuda taotlejatega võimalikult vara enne tähtaegu piisavalt suhelda ja vajalikus kokku leppida ning samuti osalusportaali oma asutus registreerida.


Programmi oluline info ja ühingu registreerimise juhised leiad veebilehelt.
Tutvu ka võimalusega taotleda Kodanikuühiskonna Sihtkapitali välisprojektide omafinantseeringu konkursist toetust kulude katmiseks.


Lisainfo
Evelyn Valtin
evelyn@kysk.ee
5133 656


Lisa kommentaar

Email again: