Kommenteeri

Programmi koostööideede jagamine Linnade ja Valdade Päevadel 2019

12.-13. veebruaril toimunud Linnade ja Valdade Päevadel 2019 said osalejad teada mitmetest rahvusvahelistest koostöövõrgustikest ja rahastusprogrammidest. Kodanike Euroopa programmi projekti kogemust jagas Valga Linnavalitsuse projekti eestvedaja Marika Post. Lisaks programmi tutvustamisele arutles Kodanike Euroopa koordinaator koostöö võimalusi Kesk-Läänemere ja URBACT programmide koordinaatoritega. Vestluste käigus leidus puutepunkte nii Linnade ja Valdade Liidu tulevikusündmuste osas kui ka Valga ja Otepää vallavalitsustega.
Kodanike Euroopa programmi tutvustavad sündmused toimuvad Valgas ja Võrus juba märtsikuus. Kesk-Läänemere programmi ja Kodanike Euroopa programmi ühine sündmus on planeeritud kevadisse aprillikuusse Haapsalus. Linnade ja Valdade Liit korraldab 24.-25. mail Pärnus Eesti-Soome sõpruslinnade ja -valdade kokkutulekut, kus ka rahvusvahelise koostöö teema saab olema puudutatud.

Kodanike Euroopa 2019. aasta sündmuste orienteeruv ajakava on siin. Ees on ootamas põnevad kontaktseminarid ja teised silmi avavad sündmused!Lisa kommentaar

Email again: