Kommenteeri

Rahvusvahelise koostöö hommikud üle Eesti

Kas oled mõelnud, et tahaksid oma organisatsiooni tegevuse viia järgmisele, rahvusvahelisele tasemele? Mis kasu sellest on? Kuidas alustada? Millist tuge on võimalik saada? Nendele küsimustele saad vastuse rahvusvahelise koostöö seminaril.

KÜSKi, maakondlike arenduskeskuste ja Kodanike Euroopa programmi koostöös toimuvad märtsist maini üle Eesti kohtumised vabaühingutega, kes on huvitatud rahvusvahelise koostöö tegemisest ning otsivad vastuseid küsimustele, kuidas alustada ja millist tuge on selleks võimalik saada.

Jutuks tuleb:

  • Rahvusvahelised projektid: miks ja kuidas teha rahvusvahelist koostööd;
  • Kodanike Euroopa programm. Rahvusvaheline koostöö EL tasandil: mida   silmas pidada, kuidas esitada edukaid taotlusi, milleks Kodanike Euroopa programm - edukate Eesti ja naaberriikide projektinäidete varal;
  • KÜSKi rahvusvahelise koostöö võimalused;

Mitmel pool jagavad kogemusi edukalt rahvusvahelist koostööd teinud ühingud ning kuulda saab, millega tegelevad ja saavad kasuks olla Euroopa Liidu teabekeskused.

Info täieneb jooksvalt! Liitu kodanike Euroopa uudiskirjaga siin!


Märtsis:

22/03 Harjumaal Tallinnas. Vaata lähemalt ja registreeri siin. Kogemusi jagab Dan Prints, MTÜ Ethical Links.

29/03 Lääne-Virumaal Rakveres. Vaata lähemalt ja registreeri siin. Kogemusi jagab Tanel Mätlik, Eesti Abikeskused.

30/03 Raplamaal Raplas. Vaata lähemalt ja registreeri siin. Kogemusi jagab MTÜst Loomade Nimel kampaaniate koordinaator ja kõneisik Anita Jürson.


Aprillis:

6/04 Läänemaal Haapsalus. Vaata lähemalt ja registreeri siin. Kogemusi jagab Rälby külaselts Vormsilt.

15/04 Viljandimaal Viljandis. Vaata lähemalt ja registreeri siin. Kogemusi jagavad Urve Künsar (MTÜ Loodi Mõisa Looduskeskus, Nordplusi täiskasvanuhariduse projekt ) ja Kairi Ong (Viljandimaa Arenduskeskus, noortele ja noorsootöötajatele suunatud rahvusvahelised tegevused).

20/04 Tartumaal Tartus. Vaata lähemalt ja registreeri siin. Kogemusi jagab Margit Säre, Peipsi Koostöö Keskus. Üritusel on eesti viipekeelne sünkroontõlge.

21/04 Jõgevamaal Jõgeval. Vaata lähemalt ja registreeri siin. Kogemusi jagab Valdi Reinas Sadala Hoolekande Ühingust.

26/04 Ida-Virumaal Jõhvis. Anna oma tulekust märku: Krista Pedak, Ida-Virumaa Ettevõtluskeskus, krista.pedak@ivek.ee ja 508 7472. Kogemusi jagavad MTÜ Vitatiimi juht Jelena Lohmatova ja rahvusvaheliste projektide koordinaator Natalja Mahnova.


Mais:

5/05 Saaremaal Kuressaares. Anna oma tulekust märku: Helje Pent, Saaremaa Arenduskeskus, helje@sasak.ee ja 45 20 573. Kogemusi jagab Triin Arva, Saaremaa Arenduskeskus (noortele ja vanuritele suunatud rahvusvahelised projektid).

10/05 Võrumaal Võrus. Vaata lähemalt ja registreeri siin. kogemusi jagab Kaidi-Mari Liping Siksali Arendusseltsist.

11/05 Valgamaal Valgas maavalitsuse suures saalis. Kohv kell 9.30, üritus 10.00 - 12.00. Kogemusi jagab Anneli Kattai.

19/05 Pärnumaal Pärnus MTÜ Pesapuu saalis (Laatsareti 12a). Kogemusi jagab Siret Mängel Pärnu Vabakoolist. Registreeri siin.

26/05 Põlvamaal Põlvas. Vaata lähemalt ja registreeri siin. Kogemusi jagab Kadri Pelisaar, MTÜ Meediasüst.Lisa kommentaar

Email again: