Kommenteeri

Registreeru juba täna: Baltics Networking Brunch 11. augustil kell 11.00 Paides

Balti riikidest partnereid otsivad organisatsioonid ja omavalitsused on oodatud võtma osa Baltics Networking Brunch seminarilt, et luua sidemeid Läti ja Leeduga, arutleda projektiideede üle ja saada parem ülevaade Kodanike Euroopa programmist.
Kodanike Euroopa programmi poolt käivitatud Baltics Networking Brunch toimub esimest aastat ning seminari idee on toetada koostööpartnerite leidmist Balti riikidest ja ühildada sündmus inspiratsiooni ammutamiseks Arvamusfestivali toimumisega.

Osalemine tasub kindlasti ära, kui oled huvitatud rahvusvahelise koostöö tegemisest, kuid soovid tuge projektiideede või Leedust ja Lätist partnerite leidmisel ning tahad omada paremat ülevaadet Kodanike Euroopa programmist.

MIS?
Põhjalik informatsioon ürituse info, päevakava ja registreerimise kohta on kättesaadav veebilehe uudises http://kodanikeeuroopa.kysk.ee/uudised/use-the-opportunity-baltics-networking-brunch-at-11th-of-august-in-paide. Informatsioon ja seminar on inglise keeles.

KELLELE?
Vabaühendused, linnad, kohalikud omavalitsused ja liidud, ohvrite-/ mälu-/ kultuuri-/ noorte-/ haridus-/ teadusorganisatsioonid Eestist, Lätist ja Leedust.

KUIDAS?
1) Osalemiseks täida eespool toodud veebilehe lingi kaudu taotlusvorm hiljemalt 5. augustil 2017.
2) Osalemine on tasuta. Ürituse raames pakume kergemat toitlustust. Transpordi sündmusele korraldab osaleja ise.
3) Eestist kutsutakse kuni 10 osalejat, kes valitakse välja taotlusvormi alusel, arvestades üritusest osavõtjate profiile ning huvisid. Osalejad kuulutatakse välja hiljemalt 7. augustil.

Tule Baltics Networking Brunch seminarile, leia partnerid ja loo oma järgmine rahvusvaheline projekt!

*Küsimuste korral võta ühendust Kodanike Euroopa koordinaatoriga: Evelyn Valtin, evelyn@kysk.ee, mob 513 3656

Lisa kommentaar

Email again: