Kommenteeri

Vaata Läänemeremaade kontaktseminari tutvustavat videot ja kandideeri hiljemalt 18. septembril

Kuni 18. septembrini (k a) saab kandideerida Läänemeremaade kontaktseminarile, mis toimub 18. - 20. oktoobril Riias. Osalema on oodatud Kodanike Euroopa programmist huvitatud organisatsioonid ja omavalitsused, et luua sidemeid, arutleda projektiideede üle ning tutvuda taotlemisega.
Kontaktseminaril osalevad vabaühingud, linnad, kohalikud omavalitsused ja liidud, ohvrite-/ mälu-/ kultuuri-/ noorte-/ haridus-/ teadusorganisatsioonid Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, Taanist ja Poolast, kes on huvitatud Euroopa tasandil koostöö tegemisest, kuid vajavad tuge rahvusvahelise projekti ellukutsumisel või sellest osa võtmisel ning projekti kirjutamisel.

Kogu ürituse info, päevakava ja registreerimine toimub seminari ingliskeelse veebilehe kaudu: www.balticseacontact.eu

Vaata Läänemeremaade kontaktseminari tutvustavat videot:


Osalemiseks täida seminari veebikodu lehelt hiljemalt 18. septembril taotlusvorm. Nädala jooksul peale tähtaega anname teada kuni viiest osalejast, kelle oleme välja valinud taotlusvormi alusel, arvestades üritusest osavõtjate profiile ning huvisid. Seminari osalustasu on 30€, mis katab osaliselt kahel ja poolel päeval reisi, ööbimise, toitlustuse ja programmi. Osalemine kinnitub pärast osalustasu maksmist.

Tule Baltic Sea Contact 2017 seminarile, leia partnerid ja loo oma järgmine rahvusvaheline projekt!


Küsimuste korral võta ühendust:

Evelyn Valtin, evelyn@kysk.ee, 513 3656
Programmi "Kodanike Euroopa" koordinaator
SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK)

Lisa kommentaar

Email again: